Vlci jsou nepochopená stvoření ale pro mně znamenají mnohá...

Červen 2010

Jéé mami to auto chci aneb téma hračka podle mně

28. června 2010 v 21:35 | Klariss |  Soutěže
Hračka
Na svou první hračku si nikdo nejspíš pamatuje ale někdo ano.
Ať už to bylo auto nebo panenka provázel nás pocit "je to náš kamarád" doteď si občas vezmu sou panenku která když jsem ji dostala byla větší než já a dostal jméno "Pepa" byl to můj kamarád ale to je zase něco jiného...
Toto téma má mnoho podob ať již pocit,štěstí nebo něco jiného.Hračka má zaujmout jeho budoucího majitele..já sama skoro denodenně vidím nadšené výrazy dětí ve výloze hračkářství které prosí svou maminkou o koupi té užasné věci.Hračka vás doprovází(teda pokud ji nerozbijete)prakticky celé dětství,dospělost a někdy i stáří.
Moje babička mi ukazuje staré hračky se kterými si hrály nebylo to nic co by se mohlo srovnávat s našimi...byli to jen káče,dřevěné autíčka,hadrové panenky ale ona má i jednu porcelánovou je opravdu moc krásná má krasné hnědé oči a jelikož má babička uměla a umí krásně šít šila panenkám šaty.
Aniž by sme to tušily naše možnosti jsou vážně neomezené a nedivte se, když naše maminky,tatínkové nebo babičky či dědečkové říkají naco takové hlouposti, když oni přežily jen s drobnostmi.
Hračky jsou naše radost a bez nich jsou naše děti osamělé a znuděné ale i bez nich to jde ...
CO jsem se vám tu snažila naznačit?Jsou to jen drahé hlouposti které vážně nepotřebujem ale občas nějaký malý plyšáček neuškodí :))